Mobil Hastanesi

En Uygun Fiyata, En Profesyonel Çözüm !

Neleri Tamir Ediyoruz ?

Sormadan Bilemezsiniz!

  Telefonunu yaptıranlar, hep bizi arayanlar oldu.

  +90 541614 3945

  Şimdiden oldu bilin !

  Cihazınız bizimle emin ellerde..

  Neden Biz ?

  Çünkü işimizin erbabıyız. Çünkü işimizi seviyoruz. Çünkü işimize çok yatırım yaptık ve her türlü kontrol ve onarım cihazımız var. Çünkü garantili iş yapıyoruz. Çünkü kurumsal çalışıyoruz.

  Tüm bu "Çünkü" lerle birlikte binlerce mutlu müşterimiz var. Başarının kaliteli işçilikle birlikte kurumsal bir işleyişle geldiğinin farkındayız. Sürekli kendimizi geliştiriyor yeni cihaz ve özellikler için mesleki gelişim içindeyiz.

  Olası Arıza Çeşitleri

  Kırık ekran değiştirme hizmetleri hem hızlı hem de bütçenize uygundur. Ekran onarımlarınız en fazla bir iş günü içinde tamamlanıp teslim edilir. 

  Hasarın boyutunu belirlemek için profesyonel bir tarama gerçekleştirilir, cihazınız temizlenir, kalıntılardan arındırılır ve uygun şekilde test edilir. Olası değişmesi veya onarılması gerek gereken tüm işlemler yapılarak, sapasağlam geri teslim edilir.

  Telefonunuzda sinyal sorunu yaşıyorsanız Mobil Hastanesi sizlere yardım etmek için hazırdır. Sinyal almamasının sebebi, su hasarı, SIM kart hasarı veya güncel olmayan yazılım gibi çeşitli sorunlar olabilir. Telefonunuzu tam sinyal alır şekilde teslim ederiz.

  Şarjınız çok mu çabuk bitiyor? Bu durum gün içi üretkenliğinize ciddi zarar verebilir. Neyse ki, Mobil Hastanesi, telefonunuzun yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilmesi için profesyonel pil değişiklikleri gerçekleştirir.

  Hoparlörlerinizden çıkan sesin boğuk ve bozuk olması ya da hiç ses çıkarmaması durumunda hoparlörün onarılması ya da değiştirilmesi gerekebilir. Tüm Telefonların ses sorunlarını çözmek için Mobil Hastanesi uzmanlarına güvenin..

  Tuşlar arızalı veya kırılmışsa profesyonel onarım hizmetleri için Mobil Hastanesi teknisyenlerine güvenin. Uzun süre Telefonsuz kalmamanız için hızlı bir şekilde sorunu çözmeye çalışırız.

  Çözümsüz Arıza Yoktur